Gratulacje dla parlamentarzystów

31.10.2019
Dzisiejsza sesja Rady Powiatu zaczęła się od gratulacji dla Stanisława Bukowca, który uzyskał mandat Posła na sejm RP oraz Włodzimierza Bernackiego, posła mijającej kadencji, który uzyskał mandat Senatora RP. Przewodnicząca Rady Powiatu Bernadetta Gąsiorek wręczyła nowo wybranym parlamentarzystom kwiaty, a Starosta Adam Korta listy gratulacyjne.

Gratulując wyboru Panu Stanisławowi Bukowcowi i Panu Włodzimierzowi Bernackiemu życzę im wielu sukcesów i satysfakcji z pełnienia tak ważnych funkcji. Pragnę też zapewnić o naszej gotowości współpracy we wszystkich sprawach, służących naszej małej Ojczyźnie i jej mieszkańcom – gratulował Starosta Adam Korta.

Poseł elekt Stanisław Bukowiec podziękował za otrzymane głosy oraz zapewnił, że będzie wspierał wszystkie ważne dla mieszkańców powiatu inicjatywy, z budową Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Bochni oraz łącznika autostradowego na czele.