II miejsce dla Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni w konkursie GOZ Biznes - Lider Małopolski 2024

28.06.2024
II miejsce dla Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni w konkursie GOZ Biznes - Lider Małopolski 2024
fot. Starostwo Powiatowe
Konkurs „GOZ Biznes - Lider Małopolski 2024”, którego organizatorem jest Dziennik Polski ma na celu wyróżnienie i nagrodzenie tych przedsiębiorców, którzy w swojej działalności stosują gospodarkę o obiegu zamkniętym. Dziennik Polski w ramach tego konkursu docenił również placówki edukacyjne nie tylko za stosowanie GOZ, ale również za edukację ekologiczną młodzieży.

W konkursie przeprowadzony wspólnie z Województwem Małopolskim oraz Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości, Dziennik Polski w kategorii szkoły postanowił wyróżnić drugim miejscem Zespoł Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni.