Informacja o odstrzale sanitarnym dzików

07.10.2019
Starostwo Powiatowe w Bochni, w związku z pismem Dyrektora Wydziału Rolnictwa Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie z dnia 30 września 2019 roku, podaje do publicznej wiadomości informację o Rozporządzeniu Wojewody Małopolskiego z dnia 27 września 2019 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików na obszarze zagrożenia wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatów bocheńskiego, brzeskiego, chrzanowskiego, dąbrowskiego, gorlickiego, krakowskiego grodzkiego oraz ziemskiego, limanowskiego, miechowskiego, myślenickiego, nowosądeckiego ziemskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, tarnowskiego grodzkiego oraz ziemskiego, wadowickiego, suskiego, wielickiego.

Rozporządzenie Wojewody Małopolskiego.pdf