Jubileuszowy XV Bieg Kmitów

03.10.2019
Już w najbliższą sobotę Towarzystwo Miłośników Wiśnicza zaprasza do Nowego Wiśnicza na XV Bieg Kmitów. Trasa głównego biegu to 10 km. W programie zaplanowano również nordic walking, bieg rodzinny oraz biegi dla dzieci i młodzieży. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Organizatorem Jubileuszowego XV Biegu Kmitów jest Towarzystwo Miłośników Wiśnicza – Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej Oddział Nowy Wiśnicz. Zadanie współfinansowane jest ze środków Gminy Nowy Wiśnicz i Powiatu Bocheńskiego.

XV Bieg Kmitów to impreza sportowa popularyzująca biegi masowe, jako najprostszą formę rekreacji, upowszechniająca ochronę i promocję zdrowia poprzez sport, wpływającą na krzewienie aktywności ruchowej osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności, rozbudzanie potrzeby systematycznego ćwiczenia u osób nieaktywnych ze wszystkich środowisk, grup wiekowych i zawodowych oraz promocję Gminy Nowy Wiśnicz i Powiatu Bocheńskiego.

Program zawodów:
Odbiór pakietów startowych:
Biegi młodzieżowe i rodzinne 8:00 - 10:00
Nordic Walking 8:00 - 11:30
Bieg Główny 8:00 - 12:00
Otwarcie zawodów – godz. 10:00
10:15 – 12:00 biegi w kategoriach młodzieżowych oraz Bieg Rodzinny
12:30 start Biegu Głównego i Nordic Walking
Około godz. 14:30 dekoracja biegów

Więcej informacji na stronie http://tmw.iaw.pl/xv-bieg-kmitow