Konferencji dla rodziców i specjalistów również online

11.10.2024
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem udziałem w konferencji "Dziecko to dziecko – edukacja wysokiej jakości dla wszystkich w praktyce” i wyczerpaniem miejsc na wydarzenie stacjonarne, uruchomiona będzie transmisja online. Udział w tym wydarzeniu organizowanym przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Bochni oraz Starostwo Powiatowe w Bochni, jest bezpłatny.

Jak się zarejestrować? Aby uzyskać dostęp do transmisji, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: formularz rejestracyjny. Przed wydarzeniem, na podany adres e-mail zostanie przesłany link do transmisji.

Szczegóły wydarzenia: Konferencja odbędzie się 22 października 2024 roku w godzinach od 9:00 do 14:00. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wysłuchać wystąpień ekspertów z zakresu psychologii i pedagogiki, którzy poruszą tematy związane z wychowaniem dzieci i młodzieży, w tym radzenie sobie z problemami emocjonalnymi oraz budowanie zdrowych relacji rodzinnych.

Program konferencji:

08:30 – Rejestracja uczestników

08:45 – Powitanie: Adam Korta – Starosta Bocheński, Kinga Pałka – Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bochni

09:00 – Elżbieta Neroj (MEN): „Wspieranie podnoszenia jakości edukacji włączającej w Polsce”

09:15 – Marzenna Czarnocka: „Nowy wymiar diagnozy – Szkolna Ocena Funkcjonalna”

10:45 – Anna Bombińska-Domżała: „Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami u dzieci ze spektrum autyzmu”

12:30 – Dorota Ciosek: „Komunikacja alternatywna w pracy z dzieckiem z niepełnosprawnością”

13:10 – Barbara Łyduch: „Organizacja kształcenia dzieci z zaburzeniami psychiatrycznymi”