Magia Bocheńskich Świateł i Cieni

Magia Bocheńskich Świateł i Cieni
fot. Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium
Magia Bocheńskich Świateł i Cieni
Kolejny już raz w trakcie „Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego" Fundacja Auxilium organizuje dla plener. Tym razem będzie to... plener fotograficzny „Magia Bocheńskich Świateł i Cieni".

Plener fotograficzny rozpocznie się 6 września o godz. 18.00 warsztatami i spacerem z aparatem fotograficznym po Bochni (zbiórka przed Kowalsky Gallery ul. Kowalska 11, Bochnia). Kolejnego dnia spotykamy się o godz. 6.00 na kolejny spacer zbiórka także przed Kowalsky Gallery).

A już w niedzielę (8 września) odbędzie się wystawa prac przygotowanych w trakcie warsztatów.

Uczestnicy pleneru pod okiem Michała Korty będą mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności fotograficzne, eksplorując malownicze krajobrazy Bochni i Powiatu Bocheńskiego. Podczas warsztatów powstaną unikalne fotografie, prezentujące urok i piękno lokalnych zabytków, przyrody oraz codziennego życia mieszkańców.

Zapraszamy do zapisów osoby w wieku 15+

Limit miejsc: 15 osób, liczy się kolejność zgłoszeń

Prowadzenie: Michał Korta z Korta Studio

Organizator: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium