Słodki czwartek w starostwie

01.03.2019
Wczoraj obchodziliśmy Tłusty Czwartek, najsłodszy dzień w roku, który rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. Z tej okazji Starosta Adam Korta wspólnie w wicestarostą Ryszardem Drożdzakiem postanowili przywitać klientów bocheńskiego starostwa pysznymi pączkami.

W tym roku powiat bocheński obchodzi 20 lecie, z tej okazji przygotowano kilkanaście wydarzeń czy akcji, które będą realizowane przez cały rok. Pączki  udekorowane flagami z napisem 20 lat powiatu, były jednym z elementów tegorocznych obchodów.

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Małopolanki Być Kobietą z Pasją przez cały rok będziemy prezentować wyjątkowe kobiety, które swoja pasją i energią zarażają innych. W planach są również konkursy, wystawy, bieg, koncerty i wiele wiele innych.  Kolejna akcja planowana jest przy okazji Święta Kobiet.

sk