Starosta wręczył awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego

04.09.2019
W tym roku jeden nauczyciel kontraktowy ze szkół prowadzonych przez Powiat Bocheński uzyskał awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego. O awans ubiegała się Pani Halina Żołna nauczyciel zawodowych przedmiotów gastronomicznych w Zespole Szkół Nr 3 w Bochni. W dniu 29 sierpnia w obecności dyrektora szkoły odebrała z rąk Adama Korty Starosty Bocheńskiego akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Przed odebraniem aktu mianowania Pani Halina Żołna złożyła uroczyste ślubowanie według następującej roty:  „Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej”.

Serdecznie gratuluję awansu, dziękuję za codzienny trud w kształtowaniu młodego człowieka, rozwijania jego wiedzy, umiejętności i pasji - mówił Adam Korta, Starosta Bocheński.

Pani Halinie Żołnie gratulujemy uzyskanego stopnia awansu nauczyciela mianowanego, życzymy dużo satysfakcji ze swojej codziennej pracy dydaktycznej i wychowawczej oraz kolejnych awansów.

kh