Szkolenia dla bezrobotnych

29.05.2019
Powiatowy Urząd Pracy ogłasza nabór w okresie do 05.06.2019 r. na podjęcie przez osoby bezrobotnych szkoleń: Magazynier z obsługą wózka jezdniowego, Kasjer z obsługą wózka jezdniowego podnośnikowego prowadzonego i zdalnie sterowanego oraz Operator wózka jezdniowego.

Szkolenia organizowane są w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) 2014 – 2020, Oś priorytetowa I, Osoby młode na Rynku Pracy, Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy – projekty pozakonkursowe, Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego, Projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie bocheńskim (IV)”.

W przypadku  nie zgłoszenia się wymaganej liczby osób nabór zostanie przedłużony. Beneficjenci chętni do uczestnictwa w szkoleniach proszeni są o zgłaszanie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bochni.