Uwaga! Utrudnienia w Trzcianie

Zamknięty odcinek drogi w Trzcianie
fot. Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Wiśniczu
Zamknięty odcinek drogi w Trzcianie
Z powodu wykonywania prac związanych z przebudową jezdni w Trzcianie przejazd nie będzie czasowo możliwy.

Plan realizacji robót utrudniających komunikację na drodze 2095K na odcinku od urzędu gminy do placówki poczty polskiej jest następujący:

1. W dniach 7/8/9.08.2024 będzie wykonywana podbudowa z kruszywa począwszy od urzędu gminy w kierunku poczty. Tutaj przejazd będzie lokalnie zablokowany w miarę postępu robót. Prace rozpoczniemy w dniu 7 sierpnia po godzinie 7 na remontowanym odcinku od strony Łapanowa czyli od okolic urzędu gminy i będą postępowały w kierunku poczty.

2. W dniach 12/13/14.08.2024 będzie układana nawierzchnia bitumiczna od poczty w kierunku gminy. W  każdym dniu planowane jest układanie po jednej warstwie nawierzchni na całej długości odcinka więc utrudnienia będą występowały w godzinach od 7 do 19.
Po wykonaniu prac bitumicznych ruch będzie dopuszczony zaraz po wystygnięciu ułożonej masy.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

[sk]