XX RAJD SZLAKIEM PAPIESKIM

13.05.2019
Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niegowici, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Łapanowie, Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Niegowici oraz Parafia świętego Bartłomieja Apostoła w Łapanowie zapraszają na XX RAJD SZLAKIEM PAPIESKIM Łapanów - Niegowić w dniu 18 maja 2019 r.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli:

Księdza Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego Marka Jędraszewskiego,
STAROSTY BOCHEŃSKIEGO – Pana Adama Korty,
STAROSTY WIELICKIEGO  – Pana Adama Kociołka,

WÓJTA GMINY GDÓW – Pana Zbigniewa Wojasa,
WÓJTA GMINY ŁAPANÓW – Pana Andrzeja Śliwy.

Program Rajdu:

8.00 – 8.50  -zapisy i wpłaty uczestników Rajdu w punkcie zgłaszania grup w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie;  odbieranie gadżetów, numerowanych biletów uczestnictwa, które są losami uprawniającymi do wzięcia udziału w losowaniu nagród na mecie Rajdu,
9.00 – krótka modlitwa,
9.15 –wymarsz na trasę Rajdu (jako pierwsze wyruszają grupy najmłodsze wiekowo),
ok. 12.00 – przyjmowanie grup na placu przykościelnym  w Niegowici,
12.30 – występ artystyczny, zabawy z animatorami, ogłoszenie wyników konkursu literacko-plastycznego,  fotograficznego, losowanie nagród rzeczowych, w tym roweru górskiego  dla ,,Szczęściarza” Rajdu, ciepły posiłek, wspólne zabawy.

sk