Zapisz się na warsztaty ekologiczne!

04.09.2024
Warsztaty ekologiczne
fot. Starostwo Powiatowe w Bochni
Warsztaty ekologiczne
W ramach Weekendu z zabytkami jak co roku nie zapominamy o ochronie środowiska! W tym roku stawiamy na edukację ekologiczną przez konkursy, gry i zabawy! 6 września zapraszamy na warsztaty ekologiczne na bocheńskim Rynku o godz. 16.00.

Warsztaty połączone z konkursem, podczas których będzie tworzyć z materiałów z recyklingu ekologiczne gry kółko-krzyżyk wraz z eko-workiem na grę. Jedynym warunkiem udziału jest przyniesienie 9 plastikowych zakrętek po napojach typu PET. Uwaga liczba miejsc ograniczona i obowiązują zapisy na meila promocja@powiat.bochnia.pl . Autor każdej gry weźmie udział w losowaniu nagród – w tym roku potrajamy stawkę i do wygrania aż trzy hulajnogi!

Ponadto każdy kto przyjdzie na rynek będzie mógł się sprawdzić swoje możliwości w wielkoformatowej grze planszowej Ekologia, w której udźwignięcie pionka będzie już nie lada wyzwaniem. Starsi będą mogli natomiast zagrać w bingo ekologiczne, podczas którego będą musieli odnajdywać hasła dotyczące ekologii!

Start Rynek w Bochni godz. 16.00!

[sk]